Πλούσιο είναι φέτος το πρόγραμμα της Football League με 21 ομάδες και 42 αγωνιστικές. Παρόν και ο Ηρακλής Ψαχνών όπου στην πρεμιέρα, η οποία είναι αύριο 30 Σεπτεμβρίου, θα φιλοξενήσει στο γήπεδο Ψαχνών την Νίκη Βόλου. Δείτε παρακάτω αναλυτικά το πρόγραμμα της Football League 2012-13:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Δράμας – Καλλιθέα
Πανσερραϊκός – ΑΕΛ
Ηρακλής Ψαχνών – Νίκη Βόλου
Αναγέννηση Επανομής – Φωκικός
Απόλλων Σμύρνης – Θρασύβουλος
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Βύζας Μεγάρων
Πιερικός – Παναχαϊκή
Ολυμπιακός Βόλου – Νέα Καβάλα
Ηρακλής 1908 – Εθνικός Γαζώρου
Παναιτωλικός – Καλλονή
ΡΕΠΟ: Εργοτέλης

Γιάννης Μπουροδήμος, Υποψήφιος Βουλευτής Εύβοιας ΚΙΝΑΛ - 2019

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Εργοτέλης – Δόξα Δράμας
Καλλιθέα – Πανσερραϊκός
ΑΕΛ – Αναγέννηση Επανομής
Νίκη Βόλου – Απόλλων Σμύρνης
Φωκικός – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Θρασύβουλος- Πιερικός
Βύζας Μεγάρων – Ολυμπιακός Βόλου
Παναχαϊκή – Ηρακλής 1908
Νέα Καβάλα – Παναιτωλικός
Εθνικός Γαζώρου – Καλλονή
ΡΕΠΟ: Ηρακλής Ψαχνών

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Δράμας – Πανσερραϊκός
Ηρακλής Ψαχνών – Εργοτελής
Αναγέννηση Επανομής – Καλλιθέα
Αναγέννηση Γιαννιτσών – ΑΕΛ
Πιερικός – Νίκη Βόλου
Ολυμπιακός Βόλου – Φωκικός
Ηρακλής 1908 – Θρασύβουλος
Παναιτωλικός – Βύζας Μεγάρων
Καλλονή – Παναχαϊκή
Εθνικός Γαζώρου – Νέα Καβάλα
ΡΕΠΟ: Απόλλων Σμύρνης

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ηρακλής Ψαχνών – Δόξα Δράμας
Πανσερραϊκός – Αναγέννηση Επανομής
Εργοτελής – Απόλλων Σμύρνης
Καλλιθέα – Αναγέννηση Γιαννιτσών
ΑΕΛ – Ολυμπιακός Βόλου
Νίκη Βόλου – Ηρακλής 1908
Φωκικός – Παναιτωλικός
Θρασύβουλος – Καλλονή
Βύζας Μεγάρων – Εθνικός Γαζώρου
Παναχαϊκή – Νέα Καβάλα
ΡΕΠΟ: Πιερικός

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Δράμας – Αναγέννηση Επανομής
Απόλλων Σμύρνης – Ηρακλής Ψαχνών
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Πανσερραϊκός
Πιερικός – Εργοτέλης
Ολυμπιακός Βόλου – Καλλιθέα
Παναιτωλικός – ΑΕΛ
Καλλονή – Νίκη Βόλου
Εθνικός Γαζώρου – Φωκικός
Νέα Καβάλα – Θρασύβουλος
Παναχαϊκή – Βύζας Μεγάρων
ΡΕΠΟ: Ηρακλής 1908

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Απόλλων Σμύρνης – Δόξα Δράμας
Αναγέννηση Επανομής – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Ηρακλής Ψαχνών – Πιερικός
Πανσερραϊκός – Ολυμπιακός Βόλου
Εργοτέλης – Ηρακλής 1908
Καλλιθέα – Παναιτωλικός
ΑΕΛ – Εθνικός Γαζώρου
Νίκη Βόλου – Νέα Καβάλα
Φωκικός – Παναχαϊκή
Θρασύβουλος – Βύζας Μεγάρων
ΡΕΠΟ: Καλλονή

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Δράμας – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Πιερικός – Απόλλων Σμύρνης
Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Επανομής
Ηρακλής 1908 – Ηρακλής Ψαχνών
Παναιτωλικός – Πανσερραϊκός
Καλλονή – Εργοτέλης
Εθνικός Γαζώρου – Καλλιθέα
Παναχαϊκή – ΑΕΛ
Βύζας Μεγάρων – Νίκη Βόλου
Θρασύβουλος – Φωκικός
ΡΕΠΟ: Νέα Καβάλα

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πιερικός – Δόξα Δράμας
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Σμύρνης – Ηρακλής 1908
Αναγέννηση Επανομής – Παναιτωλικός
Ηρακλής Ψαχνών – Καλλονή
Πανσερραϊκός – Εθνικός Γαζώρου
Εργοτέλης – Νέα Καβάλα
Καλλιθέα – Παναχαϊκή
ΑΕΛ – Θρασύβουλος
Νίκη Βόλου – Φωκικός
ΡΕΠΟ: Βύζας Μεγάρων

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   30ή ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Δράμας – Ολυμπιακός Βόλου
Ηρακλής 1908 – Πιερικός
Παναιτωλικός – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Καλλονή – Απόλλων Σμύρνης
Εθνικός Γαζώρου – Αναγέννηση Επανομής
Νέα Καβάλα – Ηρακλής Ψαχνών
Παναχαϊκή – Πανσερραϊκός
Βύζας Μεγάρων – Εργοτέλης
Θρασύβουλος – Καλλιθέα
Νίκη Βόλου – ΑΕΛ
ΡΕΠΟ: Φωκικός

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   31η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ηρακλής 1908 – Δόξα Δράμας
Ολυμπιακός Βόλου – Παναιτωλικός
Πιερικός – Καλλονή
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Εθνικός Γαζώρου
Απόλλων Σμύρνης – Νέα Καβάλα
Αναγέννηση Επανομής – Παναχαϊκή
Ηρακλής Ψαχνών – Βύζας Μεγάρων
Πανσερραϊκός – Θρασύβουλος
Εργοτέλης – Φωκικός
Καλλιθέα – Νίκη Βόλου
ΡΕΠΟ: ΑΕΛ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   32η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Δράμας – Παναιτωλικός
Καλλονή – Ηρακλής 1908
Εθνικός Γαζώρου – Ολυμπιακός Βόλου
Νέα Καβάλα – Πιερικός
Παναχαϊκή – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Βύζας Μεγάρων – Απόλλων Σμύρνης
Θρασύβουλος – Αναγέννηση Επανομής
Φωκικός – Ηρακλής Ψαχνών
Νίκη Βόλου – Πανσερραϊκός
ΑΕΛ – Εργοτέλης
ΡΕΠΟ: Καλλιθέα

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   33η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Καλλονή – Δόξα Δράμας
Παναιτωλικός – Εθνικός Γαζώρου
Ηρακλής 1908 – Νέα Καβάλα
Ολυμπιακός Βόλου – Παναχαϊκή
Πιερικός – Βύζας Μεγάρων
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Θρασύβουλος
Απόλλων Σμύρνης – Φωκικός
Αναγέννηση Επανομής – Νίκη Βόλου
Ηρακλής Ψαχνών – ΑΕΛ
Εργοτέλης – Καλλιθέα
ΡΕΠΟ: Πανσερραϊκός

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   34η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Δράμας – Εθνικός Γαζώρου
Νέα Καβάλα – Καλλονή
Παναχαϊκή – Παναιτωλικός
Βύζας Μεγάρων – Ηρακλής 1908
Θρασύβουλος – Ολυμπιακός Βόλου
Φωκικός – Πιερικός
Νίκη Βόλου – Αναγέννηση Γιαννιτσών
ΑΕΛ – Απόλλων Σμύρνης
Καλλιθέα – Ηρακλής Ψαχνών
Πανσερραϊκός – Εργοτέλης
ΡΕΠΟ: Αναγέννηση Επανομής

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   35η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νέα Καβάλα – Δόξα Δράμας
Εθνικός Γαζώρου – Παναχαϊκή
Καλλονή – Βύζας Μεγάρων
Παναιτωλικός – Θρασύβουλος
Ηρακλής 1908 – Φωκικός
Ολυμπιακός Βόλου – Νίκη Βόλου
Πιερικός – ΑΕΛ
Απόλλων Σμύρνης – Καλλιθέα
Αναγέννηση Επανομής – Εργοτέλης
Ηρακλής Ψαχνών – Πανσερραϊκός
ΡΕΠΟ: Αναγέννηση Γιαννιτσών

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   36η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή
Βύζας Μεγάρων – Νέα Καβάλα
Θρασύβουλος – Εθνικός Γαζώρου
Φωκικός – Καλλονή
Νίκη Βόλου – Παναιτωλικός
ΑΕΛ – Ηρακλής 1908
Καλλιθέα – Πιερικός
Εργοτέλης – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Πανσερραϊκός – Απόλλων Σμύρνης
Αναγέννηση Επανομής – Ηρακλής Ψαχνών
ΡΕΠΟ: Ολυμπιακός Βόλου

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   37η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Βύζας Μεγάρων – Δόξα Δράμας
Παναχαϊκή – Θρασύβουλος
Νέα Καβάλα – Φωκικός
Εθνικός Γαζώρου – Νίκη Βόλου
Καλλονή – ΑΕΛ
Ηρακλής 1908 – Καλλιθέα
Ολυμπιακός Βόλου – Εργοτέλης
Πιερικός – Πανσερραϊκός
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Ηρακλής Ψαχνών
Απόλλων Σμύρνης – Αναγέννηση Επανομής
ΡΕΠΟ: Παναιτωλικός

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   38η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Δράμας – Θρασύβουλος
Φωκικός – Βύζας Μεγάρων
Νίκη Βόλου – Παναχαϊκή
ΑΕΛ – Νέα Καβάλα
Καλλιθέα – Καλλονή
Εργοτέλης – Παναιτωλικός
Πανσερραϊκός – Ηρακλής 1908
Ηρακλής Ψαχνών – Ολυμπιακός Βόλου
Αναγέννηση Επανομής – Πιερικός
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Απόλλων Σμύρνης
ΡΕΠΟ: Εθνικός Γαζώρου

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   39η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φωκικός – Δόξα Δράμας
Θρασύβουλος – Νίκη Βόλου
Βύζας Μεγάρων – ΑΕΛ
Νέα Καβάλα – Καλλιθέα
Εθνικός Γαζώρου – Εργοτέλης
Καλλονή – Πανσερραϊκός
Παναιτωλικός – Ηρακλής Ψαχνών
Ηρακλής 1908 – Αναγέννηση Επανομής
Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Σμύρνης
Πιερικός – Αναγέννηση Γιαννιτσών
ΡΕΠΟ: Παναχαϊκή

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   40ή ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Δράμας – Νίκη Βόλου
ΑΕΛ – Φώκικος
Καλλιθέα – Βύζας Μεγάρων
Εργοτέλης – Παναχαϊκή
Πανσερραϊκός – Νέα Καβάλα
Ηρακλής Ψαχνών – Εθνικός Γαζώρου
Αναγέννηση Επανομής – Καλλονή
Απόλλων Σμύρνης – Παναιτωλικός
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Ηρακλής 1908
Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός
ΡΕΠΟ: Θρασύβουλος

20ή ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   41η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΛ – Δόξα Δράμας
Φωκικός – Καλλιθέα
Θρασύβουλος – Εργοτέλης
Βύζας Μεγάρων – Πανσερραϊκός
Παναχαϊκή – Ηρακλής Ψαχνών
Νέα Καβάλα – Αναγέννηση Επανομής
Εθνικός Γαζώρου – Απόλλων Σμύρνης
Καλλονή – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Παναιτωλικός – Πιερικός
Ηρακλής 1908 – Ολυμπιακός Βόλου
ΡΕΠΟ: Νίκη Βόλου

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   42η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Καλλιθέα – ΑΕΛ
Εργοτέλης – Νίκη Βόλου
Πανσερραϊκός – Φωκικός
Ηρακλής Ψαχνών – Θρασύβουλος
Αναγέννηση Επανομής – Βύζας Μεγάρων
Απόλλων Σμύρνης – Παναχαϊκή
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Νέα Καβάλα
Πιερικός – Εθνικός Γαζώρου
Ολυμπιακός Βόλου – Καλλονή
Παναιτωλικός – Ηρακλής 1908
ΡΕΠΟ: Δόξα Δράμας