Η Περιφερειακή Διεύθυνση Α/θμιας & Β/θμιας Εκπαίδευσης Στερεάς Ελλάδας ανακοίνωσε τους υποψηφίους για την ανάδειξη αιρετών εκπροσώπων στο Περιφερειακό Υπηρεσιακό Συμβούλιο Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού.

Για το (Π.Υ.Σ.Ε.Ε.Π.) Στερεάς Ελλάδας, οι υποψηφιότητες είναι:

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΕΠ-ΕΒΠ ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΠΟΥ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΟ Π.Α.ΜΕ
1. Καλαντζάκου Γεωργία του Δημητρίου

«ΕΝΙΑΙΟ ΕΝΩΤΙΚΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»
1. Βούγιας Βασίλειος του Ιωάννη

2. Κιουρτίδου Μαριάνθη του Δημητρίου
3. Κυργιόπουλος Ιωάννης του Αναστασίου
4. Μπισμπίκη Βασιλική του Κωνσταντίνου
5. Νικολαδάκη Μαρία του Στυλιανού
6. Παπαδόπουλος Φώτιος του Γεωργίου
7. Φεράτη Θωμαή του Βασιλείου
8. Χριστοδούλου Ελένη του Γεωργίου

Για το Α.Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Στερεάς Ελλάδας, οι υποψηφιότητες είναι:

Α) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΠΟΥ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΟ Π.Α.ΜΕ
1. Αλεξίου Χρήστος του Αλεξάνδρου
2. Ανδρικάκη Νικολέτα του Ανδρέα
3. Ζαγγανά Γεωργία του Χρήστου
4. Ζωγράφος Γεώργιος του Νικολάου
5. Καπετάνιου Ανέτα του Πέτρου
6. Κέππα Μαγδαληνή του Κωνσταντίνου
7. Κοχιαδάκης Ιωάννης του Εμμανουήλ
8. Κυριανάκης Κωνσταντίνος του Παναγιώτη
9. Μαλλάκη Αγγελική του Ανδρέα
10. Μεϊμάρης Λάμπρος του Αντωνίου
11. Μελινάκου Αικατερίνη του Γεωργίου
12. Μητσικώστα Φωτεινή του Βίκτορα
13. Μίχας Ιωάννης του Αθανασίου
14. Μουτάφη Μαρία του Γεωργίου
15. Μπουλά Ιουλία του Κωνσταντίνου
16. Οικονόμου Αναστάσιος του Ιωάννη
17. Παπά Κωνσταντία του Δημητρίου
18. Παπαδόπουλος Αθανάσιος του Ανδρέα
19. Πετράκη Ζαχαρούλα του Αναστασίου
20. Πηλιχός Νικόλαος του Χρήστου
21. Τσιτίνη Ευδοξία του Πολυχρόνη
22. Χαλιώτης Απόστολος του Κωνσταντίνου

Β) ΑΝ.Α.ΦΟΡΑ (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΦΟΡΑ)
1. Γιάγκα Αγάπη του Δημητρίου
2. Δραγογιάννης Κωνσταντίνος του Ιωάννη
3. Πανταζής Σπυρίδων του Χρήστου

Γ) ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ
1. Ανδρέου Μαρία του Ιωάννη
2. Βαβούλας Μιχαήλ του Πέτρου
3. Γιαννίκας Κωνσταντίνος του Ελισσαίου
4. Δέδε Κυριακή (Κική) του Κωνσταντίνου
5. Ζδράλης Παναγιώτης του Αθανασίου
6. Καρανάσου Ευθυμία του Παναγιώτη
7. Καρφής Δημήτριος του Νικολάου
8. Κόκκινος Χαράλαμπος του Βασιλείου
9. Κολιού Όλγα του Γεωργίου
10. Κονταργύρης Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου
11. Κουρμπέτης Κωνσταντίνος του Νικηφόρου
12. Κυρκόπουλος Αθανάσιος του Παναγιώτη
13. Λειβαδιάς Νικόλαος του Ιωάννη
14. Λευκούδη Βασιλική του Στυλιανού
15. Λιάνα-Τολίκα Σταυρούλα του Ελευθερίου
16. Λιανού Αθηνά του Ιωάννη
17. Λιάτζουρα Αικατερίνη του Γεωργίου
18. Λουκιανού Ειρήνη του Φραντζέσκου
19. Μαστροκώστας Κωνσταντίνος του Παναγιώτη
20. Μαυραγάνης Ευστάθιος του Παναγιώτη
21. Μπαϊρακτάρης Αντώνιος του Γεωργίου
22. Μπουσιόπουλος Βησσαρίων (Άρης) του Κωνσταντίνου
23. Νίκα Ζαχαρούλα (Χαρά) του Ευαγγέλου
24. Παλέτσος Ευθύμιος του Ιωάννη
25. Παπαγεωργίου Γεώργιος του Ιωάννη
26. Παπαγεωργίου Μαργαρίτα του Παντελή
27. Παπαδημητρίου Καλλιόπη (Πέπη) του Αναστασίου
28. Παπαδόπουλος Γεώργιος του Βύρωνα
29. Περλεπέ Βασιλική του Ιωάννη
30. Πέτρου Αλέξανδρος του Γεωργίου
31. Πολλάκη Φανή του Παύλου
32. Πολυζώη Νίκη του Ευθυμίου
33. Προύσαλης Δημήτριος του Θωμά
34. Πυργολιού Καλλιόπη-Μαρία του Παναγιώτη
35. Σκαρπίδου Έλενα του Γεωργίου
36. Σκούρας Αριστείδης (Άρης) του Ιωάννη
37. Σκώττη Καλοτίνα του Αντωνίου
38. Σταμάτη Βασιλική του Κωνσταντίνου
39. Τσιμπίδου Χρυσάνθη του Ηλία
40. Τυμπλαλέξη Μαρία του Νικολάου
41. Φλώρος Ηρακλής του Γεωργίου
42. Χαλιμούρδα Αντιγόνη του Γεωργίου
43. Χατζηνικολάου Γεωργία του Βασιλείου
44. Χατζηνικολάου Δήμητρα του Βασιλείου
45. Χρόνης Ευάγγελος του Σταματίου
46. Χρυσαφόπουλος Κωνσταντίνος του Λεωνίδα

Δ) ΔΑΚΕ
1. Αναγνωστόπουλος Νικόλαος του Κωνσταντίνου
2. Ζμπήτας Ανδρέας του Κύρκου
3. Μαντζάκος Μιχαήλ του Γεωργίου
4. Μαρινάκης Αναστάσιος του Γεωργίου
5. Νάνου Μπήλια του Πέτρου
6. Οικονομίδης Ιωάννης του Ζαχαρία
7. Παντίδου Γεωργία του Βασιλείου
8. Ρηγοπούλου Χριστίνα του Νικολάου

Ε) ΣΥΝ.Ε.Κ. ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
1. Αλεξίου Ιωάννης του Δημητρίου
2. Αρτινόπουλος Γεώργιος του Δημητρίου
3. Ηλίας Ιωάννης του Κωνσταντίνου
4. Καπενεκάς Γεώργιος του Κωνσταντίνου
5. Κατωπόδη Σοφία του Κωνσταντίνου
6. Κορέλη Ελένη του Δαυίδ
7. Κυριάκου Διομήδης του Ανδρέα
8. Μήτσης Δημήτριος του Κωνσταντίνου
9. Μπανταβής Γεώργιος του Κωνσταντίνου
10. Πάγκαλος Ιωάννης του Αναστασίου
11. Παπαγεωργίου Παναγιώτης του Αναστασίου
12. Φίλος Γεώργιος του Βασιλείου

Για το (Α.Π.Υ.Σ.Π.Ε.) Στερεάς Ελλάδας, οι υποψηφιότητες είναι:

Α) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΠΟΥ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΟ Π.Α.ΜΕ
1. Αθανασίου Μαρία του Αλεξάνδρου
2. Αστραπέλλου Ξανθή του Ιωάννη
3. Βαβούρη Κλειώ του Νικολάου
4. Γαλανού Άννα του Γεωργίου
5. Ζηζάκη Σοφία του Κωνσταντίνου
6. Καραγεώργος Αθανάσιος του Κωνσταντίνου
7. Κασίμη Ευγενία (Τζένη) του Αναστασίου
8. Κωνσταντινίδου Στεφανία του Κωνσταντίνου
9. Λεβέντη Μαρία του Γεωργίου
10. Λιβάκα Μεταξένια του Παναγιώτη
11. Μαμούχα-Γεραλή Κατερίνα του Δημητρίου
12. Μαντά Κωνσταντίνα του Γεωργίου
13. Μουρκογιάννη Στέλλα του Ιωάννη
14. Μπάκουλη Χρυσάνθη του Θεμιστοκλέους
15. Ντάτη Αθανασία του Αλεξάνδρου
16. Πάνος Ιωάννης του Αθανασίου
17. Ρίζος Ιωάννης του Κωνσταντίνου
18. Σιδηρόπουλος Αντώνης του Αργύρη
19. Στάμου Αντώνης του Σταύρου
20. Τσουκαλά Ιωάννα του Παντελεήμονος
21. Φαρακλιώτης Γεώργιος του Δημητρίου

Β) ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΕΙΣ Π.Ε.
1. Καραβέντζας Θωμάς του Βασιλείου
2. Τσαρούχα Δήμητρα του Τηλέμαχου

Γ) Δ.Α.Κ.Ε./Π.Ε.
1. Αλεξίου Αθανασία του Κωνσταντίνου
2. Βουρβουλάκη Μαρία-Κωνσταντίνα του Παναγιώτη
3. Δούκας Νικηφόρος του Χρήστου
4. Ζαρκαδούλας Παρασκευάς του Αθανασίου
5. Ζησοπούλου Ευαγγελία του Νικολάου
6. Κρέτσας Δημήτριος του Αθανασίου
7. Κυρμανίδης Ηλίας του Ευαγγέλου
8. Μελισσάρης Θεόφιλος του Δημητρίου
9. Μπογιαντζή Γεωργία του Μιλτιάδη
10. Μπράτσης Χρήστος του Ευαγγέλου
11. Πάνου Στέργιος του Παναγιώτη
12. Παπακωνσταντίνου Απόστολος του Νικολάου
13. Παπανδρέου Δήμητρα του Θεοφάνη
14. Παπανικολάου Γεώργιος του Αναστασίου
15. Σκάρλας Ευστάθιος του Γεωργίου

Δ) ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε.ΔΗ.ΣΥ./Α.Κ.Ε.
1. Αθανασίου Δημήτριος του Μιχαήλ
2. Αναγνωστόπουλος Γεώργιος του Ηλία
3. Βαρβάρου Ευφροσύνη (Έφη) του Δημητρίου
4. Βουγιούκα Εριφίλη του Ιωάννη
5. Γεωργιτζίκη Ναταλία-Θεόκλεια του Γεωργίου
6. Γιαμά Μαρία του Νικολάου
7. Γκομίνης Δημήτριος του Παναγιώτη
8. Γκουζίνης Δημήτριος του Βασιλείου
9. Γουρνάς Αθανάσιος του Γεωργίου
10. Δανέλης Δημήτριος του Κωνσταντίνου
11. Ευθυμίου Ιωάννης του Θεοφάνη
12. Κατσαρή Γεωργία του Παναγιώτη
13. Κεφαλάς Αθανάσιος του Ηλία
14. Κόνσουλας Βασίλειος του Δημητρίου
15. Κοντογιαννίδης Γεώργιος του Δημητρίου
16. Κουτσοβασίλη Όλγα του Νικολάου
17. Κυργιοπούλου Δήμητρα του Θωμά
18. Μητσόπουλος Αναστάσιος του Βασιλείου
19. Μιχάλης Εμμανουήλ του Γεωργίου
20. Μπαλτάς Αντώνιος του Παναγιώτη
21. Μπισμπικόπουλος Θεόδωρος του Γεωργίου
22. Μπουλούκος Κωνσταντίνος (Ντίνος) του Κωνσταντίνου
23. Νικολακάκης Αντώνιος του Γεωργίου
24. Ντούρας Ζαφείρης του Δήμου
25. Παναγιώτου Κωνσταντίνα του Νικολάου
26. Παύλου Ευάγγελος του Αντωνίου
27. Περγαντίνας Χρήστος του Κωνσταντίνου
28. Σιγανός Κωνσταντίνος του Χρήστου
29. Υφαντή Ελένη του Χρήστου
30. Χατζημιχαηλίδου Αναστασία του Χρήστου

Ε) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ
1. Αντωνιάδης Αμανάτιος του Νικολάου
2. Αρβανίτης Αναστάσιος του Σταύρου
3. Αυγερινός Ιωάννης του Βασιλείου
4. Γκαραβέλας Θεόδωρος του Βησσαρίων
5. Γοδέβενου Ελένη του Πέτρου
6. Δεληλίγκα Ασπασία του Κωνσταντίνου
7. Ζέρβα Ευδοκία του Νικολάου
8. Ζερβουδάκης Χαράλαμπος του Δημητρίου
9. Θαλασσινού Αλεξάνδρα του Γεωργίου
10. Κάιλας Κωνσταντίνος του Αλεξάνδρου
11. Κατσαρός Χρήστος του Νικολάου
12. Κολιοβέτα Κωνσταντίνα του Παύλου
13. Κοντονίνας Δημήτριος του Ιωάννη
14. Κωτίνας Δημήτριος του Κωνσταντίνου
15. Λεμπέση Ιωάννα του Νικολάου
16. Μαστροθανάση Ζωή του Κωνσταντίνου
17. Μουρτζάκης Αθανάσιος του Δημητρίου
18. Μυρισιώτης Παναγιώτης του Δημητρίου
19. Ντέλλας Ηλίας του Γεωργίου
20. Παγώνης Παναγιώτης του Κωνσταντίνου
21. Πάλλα Βασιλική του Δημητρίου
22. Πανάγου Αθανάσιος του Σπύρου
23. Παπατσάνη Κατερίνα του Χριστόφορου
24. Παπούλιας Νικόλαος του Παναγιώτη
25. Παπουτσή Ελισάβετ (Έλλη) του Δημητρίου
26. Ρουπάκα Ιωάννα του Λεωνίδα
27. Σαμπάνη Βασιλική του Σπυρίδωνα
28. Σιόλια Μαρία-Ελένη του Νικολάου
29. Τζάνου Ελένη του Γεωργίου
30. Τσιαχρή Μαρία του Γεωργίου
31. Τραμπάκουλος Ηλίας του Αριστείδη