Σε πλήρη εξέλιξη είναι το πρωτάθλημα ανεξάρτητων ομάδων «Chalkis Basket 2024» του Δήμου Χαλκιδέων. Παρακάτω, ακολουθούν τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 2 Ιουνίου και της Δευτέρας 3 Ιουνίου 2024:

Κυριακή 2 Ιουνίου 2024
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
CENTER AL-ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ «Η ΝΕΑΠΟΛΗ» 68-37
Γήπεδο: Κλειστό Γυμναστήριο Βαθέος Αυλίδας
Διαιτητές: Μυτιληνάκης-Γκαράς.
Κριτές: Πέτκοβα-Μέτσκα-Μασλατζίδης Κ.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 13-7, 28-23, 51-30, 68-37.
CENTER AL (Νεστορίδης): Πέρρος 4, Κόκκορης 24 (1), Κόφφας 18, Παπαδόπουλος 7, Κουτσούκος, Παχής 2, Λυμπέρης Κ. 3, Παναγιάρης 3, Μαρκόπουλος 2, Ντουμάνης 5 (1).
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ «Η ΝΕΑΠΟΛΗ» (Μόρτος): Γούτος, Τζανόπουλος 2, Στάμου 4, Καψάλης, Μαμάκος, Αντωνιάδης 6, Αλεξίου 11, Αναγνώστου 9 (1), Τσάτσης, Μακρής, Γυφτονικολός 5.

blank

ΚΑΦΕΚΟΠΤΕΙΟ ΝΤΙΚΟΣ-ΤΕΕ Π.Τ. ΕΥΒΟΙΑΣ 84-38
Γήπεδο: Κλειστό Γυμναστήριο Βαθέος Αυλίδας
Διαιτητές: Μυτιληνάκης-Γκαράς.
Κριτές: Πέτκοβα-Μέτσκα-Μασλατζίδης Κ.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 28-12, 47-21, 63-33, 84-38.
ΚΑΦΕΚΟΠΤΕΙΟ ΝΤΙΚΟΣ (Δημαντώνης): Δημαντώνης, Βεζυρτζόγλου Σοφ. 8, Δημητρίου 9, Χατζηστάμου Σωτ. 33 (7), Ντίκος 7 (1), Φλώρος 6, Ζούρος, Σιαμπάνης 1, Κουρέλης, Τσώτας 8, Φέλλιος 12.
ΤΤΕ Π.Τ. ΕΥΒΟΙΑΣ (Τσαρούχας): Αποστολόπουλος 15 (2), Χατζηστάμου Δ., Μποτζάκης 3, Γάτος 2, Φουσέκας 6, Σιδέρης 8, Σταματόπουλος, Καλαπόδης 4.

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
CHALKIS SHIPYARDS-ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ 59-54
Γήπεδο: Κλειστό Γυμναστήριο «Χαλκιά-Αναστασιάδη»
Διαιτητές: Γκογκορώσης-Γαϊτανάρος.
Κριτές: Πετροπούλου-Κατρακάζος-Παντελή.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 14-15, 26-24, 42-35, 59-54.
CHALKIS SHIPYARDS (Ρήγας): Παπαλάμπρος 2, Αγγελίδης 4, Ρήγας Σωτ. 17 (3), Γραμματικόγιαννης 12, Νερούτσος, Καψούλης 24 (1), Μαζαρακίδης.
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ (Στυλιαράς): Παλαιολόγος 11, Ζουλιώτης, Ράλλης 3 (1), Νάνος, Σκριβάνος 26, Καραχάλιος Μ. 3, Καραχάλιος Ι. 4, Μπασούκος 7.
Δευτέρα 3 Ιουνίου 2024

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
DRINK TEAM-GARAGE BARBEL 60-70
Γήπεδο: Κλειστό Γυμναστήριο Βαθέος Αυλίδας
Διαιτητές: Μυτιληνάκης-Αποστόλου Αντ.
Κριτές: Πετροπούλου-Μέτσκα-Χανής.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 12-16, 28-38, 46-56, 60-70.
DRINK TEAM (Δεληκώστας): Λυμούρης 4, Δεληγιάννης Ε. 25 (1), Σουλιωτάκης 8, Μπασινάς, Δεληγιάννης Αλ., Δεληγιάννης Αγγ. 20 (4), Τόγκος 3 (1), Τζέγκα.
GARAGE BARBEL (Παππάς): Νινιός 15, Τσάλλας 3, Μάρκου 3, Μαυρίκης Μ. 10, Μάλλιαρης Ν. 11, Νάνος 12, Πλάκας, Μπεληγιάννης 6, Μαυρίκης Γ. 6 (2), Μάλλιαρης Δ. 4.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ALLEY ΟΥΠΣ-ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ 50-73
Γήπεδο: Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Αρτάκης
Διαιτητές: Γιαπλές-Γκάνης.
Κριτές: Πέτκοβα-Γαβριήλ Ελ.-Χατζησωτηρίου.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 8-18, 26-28, 40-49, 50-73.
ALLEY ΟΥΠΣ (Ρόγκας): Ρόγκας 4, Σπυρόπουλος Αντ. 19 (2), Κουτσοστάθης 4, Μπαρμπούνης 7 (1), Κάμπαξης, Χονδρός 4, Τουλούμης 12, Παύλου.
ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ (Τζιαρβούλας): Κιάκος 9, Παπακωνσταντίνου 18, Καραβαγγέλης 2, Σπυρόπουλος Ι. 2, Κυβετός 18 (2), Αθανασίου, Βεζυρτζόγλου Δ. 24 (2), Κουμαντάκης, Καραπάντζα.

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
CHALKIS BULLS-ΧΑΛΚΙΔΑ HAWKS 68-75
Γήπεδο: Κλειστό Γυμναστήριο «Χαλκιά-Αναστασιάδη»
Διαιτητές: Γκαράς-Ζεϊτουνιάν.
Κριτές: Βελεσιώτη-Τριανταφύλλου-Κατρακάζος.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 10-21, 34-37, 48-54, 68-75.
CHALKIS BULLS (Κουτσονάσιος): Χιώτης 6 (1), Σιμιτζής 2, Κουτσονάσιος 19 (1), Κατσέλης 23 (1), Γκαρούτσος 14 (2), Αποστολόπουλος Ν., Κουφαλέξης 4, Τουμπακάρης, Χατζηγιάννης.
ΧΑΛΚΙΔΑ HAWKS (Σαλής-Χαλκιάς): Μέγγουλης 20, Χούσος Α., Βογιατζής 12 (2), Κούτουλας 11, Λέρτας 8, Χαρμαντάς 17 (4), Πίγκος 3, Λαζαρίδης, Μηνάς, Σαλής 2, Χούσος Δ., Παπαδόπουλος 2.

Τρίτη 4 Ιουνίου 2024

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ‘’Η ΝΕΑΠΟΛΗ’’-B@SKETAKI CHALKIS 39-41
Γήπεδο: Κλειστό Γυμναστήριο Κανήθου «Τάσος Καμπούρης»
Διαιτητές: Μαμασούκα-Γαϊτανάρος.
Κριτές: Πετροπούλου-Μασλατζιδης Στεφ.-Νταντή.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 7-6, 15-20, 27-29, 39-41.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ‘’Η ΝΕΑΠΟΛΗ’’ (Μόρτος): Πράγιας 1, Τζανόπουλος, Στάμου 4, Μαμάκος, Βουκούτης 6, Αλεξίου 2, Κορώνης, Αναγνώστου 9 (1), Τσάτσης, Κλωτσοτήρας 2, Πετρίλης 13, Γυφτονικολός 2.
B@SKETAKI CHALKIS (Σαββαϊδης): Μπαλτάς 3, Δαμιανίδης 3 (1), Φουντουλάκης 7, Μαλλιαρός 2, Γεροντίτης 5, Παναγιωτίδης 8, Στρουμπούλης, Γιάνναλος 2, Καραχάλιος 4, Τσιντσικλόγλου, Γιαπλές 7 (1).

Τετάρτη 5 Ιουνίου 2024
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
GARAGE BARBEL-CENTER AL 41-79
Γήπεδο: Κλειστό Γυμναστήριο Αυλίδας
Διαιτητές: Μυτιληνάκης-Γκογκορώσης.
Κριτές: Πέτκοβα-Μέτσκα-Μασλατζίδης Κ.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 8-23, 19-41, 29-60, 41-79.
GARAGE BARBEL (Παππάς): Τσάλας 4 (1), Μάρκου, Μαυρίκης Μ. 8 (1), Μάλλιαρης, Νάνος 8, Μπεληγιάννης 8 (2), Μαυρίκης Γ. 4, Μάλλιαρης Δ. 6 (2), Δεληγιάννης 3.
CENTER AL (Νεστορίδης): Πέρρος 8, Κόκκορης 15 (2), Κόφφας 13, Παπαδόπουλος 11 (1), Κουτσούκος 7 (1), Γιαννακός 6, Γιαπλές 17, Πριόνας 2.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
DRS-SABO 41-58
Γήπεδο: Κλειστό Γυμναστήριο Βασιλικού
Διαιτητές: Μαμασούκα-Γκαράς.
Κριτές: Παντελή-Σωτηρλάρης-Γαβριήλ Ελ.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 8-18, 21-31, 27-45, 41-58.
DRS (Πλέρος): Λιάκος 16 (1), Πλέρος, Σταματούκος Ν. 2, Τζέμος 8 (1), Τζαφέρης 3, Σταματούκος Κ., Κοντούλης 8 (2), Βρετός 4.
SABO (Μώρος): Τσιριμώκος, Κοίλιαρης 2, Περήφανος 3, Χουλιαράς 4, Μάρκου, Ανδρέου 2, Χαλαστάρας, Μολές 4 (1), Ιωαννάτος 2, Μακρύγιαννης 19 (1), Τουλουμτζής 5 (1), Δημάκος 17.

Πέμπτη 6 Ιουνίου 2024

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
REMAL MADRID-CHALKIS SHIPYARDS 44-55
Γήπεδο: Κλειστό Γυμναστήριο Βαθέος Αυλίδας.
Διαιτητές: Γιαπλές-Γκαράς.
Κριτές: Μέτσκα-Μασλατζίδης Στεφ.-Τριανταφύλλου.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 6-11, 12-25, 19-39, 44-55.
REMAL MADRID (Χατζηίωάννου Κ.): Καψάλης 9 (3), Χριστοδούλου, Πολίτης 4, Σταυρίδης, Στενός, Μιχόπουλος 10, Πεταχτής, Χατζηϊωάννου Γ., Χατζηϊωάννου Κ., Χατζηϊωάννου Π. 13 (2), Τριανταφυλλίδης 2, Κιαπέκος 6 (2).
CHALKIS SHIPYARDS (Ρήγας): Καψούλης 13 (1), Καραμάντουλας, Ντεγιάννης 2, Παπαλάμπρος 7 (1), Αγγελίδης 5 (1), Ρήγας 28 (3), Γραμματικόγιαννης, Μαζαρακίδης, Νερούτσος.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΕ Π.Τ ΕΥΒΟΙΑΣ-DRINK TEAM 52-39
Γήπεδο: Κλειστό Γυμναστήριο Βαθέος Αυλίδας.
Διαιτητές: Γιαπλές-Γκαράς.
Κριτές: Μέτσκα-Μασλατζίδης Στεφ.-Χανής.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 15-8, 30-14, 38-23, 52-39.
ΤΕΕ Π.Τ. ΕΥΒΟΙΑΣ (Τσαρούχας): Καλαπόδης 14, Χατζηστάμου 1, Μποτζάκης 5 (1), Γάτος 6, Αποστολόπουλος 11, Σιδέρης 9, Σταματόπουλος, Φουσέκας 6.
DRINK TEAM (Δεληκώστας): Λυμούρης 3 (1), Δεληγιάννης Ε. 15 (2), Σουλιωτάκης 4, Μπασινάς, Δεληγιάννης Αλ., Δεληγιάννης Αγγ. 12 (2), Βοϊλάκης 3, Αντωνόπουλος 2.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ BC- GREEN HEALTH 63-52
Γήπεδο: Κλειστό Γυμναστήριο «Χαλκιά-Αναστασιάδη»
Διαιτητές: Αποστόλου Αντ.
Κριτές: Πετροπούλου-Βελεσιώτη-Κατρακάζος.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 22-11, 37-16, 50-37, 63-52.
ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ BC (Τσιαρβούλας): Μωραϊτης, Κιάκος 6, Παπακωνσταντίνου 11, Καραβαγγελής 4, Σπυρόπουλος 4, Αθανασίου, Κυβετός 21 (3), Βεζυρτζόγλου Δημ. 17 (3), Καραπάντζα.
GREEN HEALTH (Καραπετάκος): Τζίνης Αντ., Τριανταφύλλου 4, Λάμπρου 4, Σάλιαρης 7, Προκοπάκης 29 (5), Μπρούζος, Τζίνης Π. 3 (1), Μπαρόλας 5 (1), Γεωργίτσης.

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ-CHALKIS BULLS 71-61
Γήπεδο: ΔΑΚ Χαλκίδας «Μελίνα Μερκούρη»
Διαιτητές: Μυτιληνάκης.
Κριτές: Γαβριήλ Ελ.-Σωτηρλάρης-Νταντή.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 14-15, 41-29, 58-44, 71-61.
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ (Στυλιαράς): Παλαιολόγος 11, Ρεπετσάς 6 (2), Σκριβάνος 8, Ράλλης 5 (1), Καραχάλιος Μ. 2, Καραχάλιος Ι. 5, Μπασούκος 23 (2), Σουλιώτης 5 (1), Γραμματικόγιαννης 3, Ταυρής 3 (1), Νάνος.
CHALKIS BULLS (Κουτσονάσιος): Χιώτης 2, Σιμιτζής 6, Κουτσονάσιος 20, Κατσέλης 20 (1), Γκαρούτσος 8, Αποστολόπουλος Ν. 3 (1), Κουφαλέξης 2, Τουμπακάρης, Χατζηγιάννης.
Παρασκευή 7 Ιουνίου 2024

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΑ HAWKS-ΤΕΧΝΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΠΕΛΛΟΣ 55-58
Γήπεδο: Κλειστό Γυμναστήριο «Χαλκιά-Αναστασιάδη»
Διαιτητές: Μαμασούκα-Γκογκορώσης.
Κριτές: Πέτκοβα-Μασλατζίδης Κ.-Γαβριήλ Ειλ.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 11-14, 25-32, 36-48, 55-58.
ΧΑΛΚΙΔΑ HAWKS (Σαλής): Μέγγουλης 15 (3), Χούσος Α., Βογιατζής, Κούτουλας 12, Λέρτας 7 (2), Χαρμαντάς 14 (3), Πίγκος, Λαζαρίδης, Μηνάς 1, Σαλής 1, Χούσος Δ. 5 (1), Παπαδόπουλος.
ΤΕΧΝΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΠΕΛΛΟΣ (Μπέλλος Ν.): Πόγκας 4, Μπέλλος Ν. 8, Αναγνωστίδης 6, Κρομμύδας 4, Ιωάννου Δ. 4, Γλωσσιώτης, Μπαγκούτσας, Κατσαρός 9 (1), Γέραλης 2, Μπέλλος Χαρ. 16, Ιωάννου Κ. 5.

Ακολουθείστε μας στο Google News