Οι παρακάτω εκπαιδευτικοί τοποθετούνται ως Διευθυντές Σχολικών Μονάδων Π.Ε. Ν. Εύβοιας, με τετραετή θητεία, η οποία σε κάθε περίπτωση λήγει στις 31-7-2015. 

Α. ΓΕΝΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

1. ΚΑΡΛΑΤΗΡΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ – 18ο Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
2. ΜΑΓΚΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ -21ο Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
3. ΑΗΔΗΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Δ.Σ. ΑΙΔΗΨΟΥ
4. ΣΙΕΚΡΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΠΕ – 3ο Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
5. ΗΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ -19ο Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
6. ΜΠΙΣΜΠΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – 3ο Δ.Σ. ΨΑΧΝΩΝ
7. ΔΑΣΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ – 7ο Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
8. ΓΙΑΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – 13ο Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
9. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – 4ο Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
10. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – 2ο Δ.Σ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
11. ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – 2ο Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
12. ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – 3ο Δ.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
13. ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – 1ο Δ.Σ. ΕΡΕΤΡΙΑΣ
14. ΡΗΓΚΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – Δ.Σ. ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
15. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – 15ο Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
16. ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – 25ο Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
17. ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – 2ο Δ.Σ. ΕΡΕΤΡΙΑΣ
18. ΑΡΤΣΙΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ – 5ο Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
19.ΚΑΡΑΤΣΟΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – 1ο Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
20. ΜΟΥΡΤΖΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – 20ο Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
21. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – 1ο Δ.Σ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
22. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ – 2ο Δ.Σ. ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ
23. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΥΙΔ – Δ.Σ. ΛΙΜΝΗΣ
24. ΔΡΑΚΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Δ.Σ. ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
25. ΚΑΡΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – 3ο Δ.Σ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
26. ΚΥΛΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – 1ο Δ.Σ. ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ
27. ΥΦΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ – Δ.Σ. ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
28. ΚΟΝΣΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – 9ο Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
29. ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Δ.Σ. ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ
30. ΒΕΡΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – 26ο Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
31. ΜΟΥΡΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – 6ο Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
32. ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ – 12ο Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
33. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – 11ο Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
34. ΡΟΥΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Δ.Σ. ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ
35. ΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  – 2ο Δ.Σ. ΚΥΜΗΣ
36. ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – 8ο Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
37. ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – 2ο Δ.Σ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ
38. ΚΥΛΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – Δ.Σ. ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ
39. ΜΟΥΡΓΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ – 1ο Δ.Σ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ
40. ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – Δ.Σ. ΚΡΙΕΖΩΝ
41. ΣΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – 14ο Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
42. ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Δ.Σ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
43 ΠΑΠΑΜΗΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ – 10ο Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
44 ΚΥΡΑΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – 24ο Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
45 ΛΑΜΠΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – Δ.Σ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ
46 ΜΠΑΡΟΥΤΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ – Δ.Σ. ΩΡΕΩΝ
47 ΑΥΞΩΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ – 16ο Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
48 ΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Δ.Σ. ΤΡΙΑΔΑΣ
49 ΚΟΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – Δ.Σ. ΓΥΜΝΟΥ
50 ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ – 23ο Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
51 ΣΤΑΘΟΚΩΣΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – Δ.Σ. ΝΕΑΣ ΛΑΜΨΑΚΟΥ
52. ΔΟΜΕΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – 3ο Δ.Σ. ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ
53. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ -Δ.Σ. ΒΑΘΕΩΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
54 ΧΑΡΙΣΙΑΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ – 1ο Δ.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
55. ΜΠΕΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ -Δ.Σ. ΑΝΘΗΔΟΝΑΣ
56. ΑΡΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – 2ο Δ.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
57. ΜΠΙΤΣΟΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – Δ.Σ. ΔΡΟΣΙΑΣ
58. ΜΠΑΛΟΥΡΔΗ ΑΜΑΛΙΑ – 4ο Δ.Σ. ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ
59. ΚΑΪΤΣΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Δ.Σ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ
60. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
61. ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – Δ.Σ. ΜΥΤΙΚΑ
62. ΚΛΩΤΣΟΤΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Δ.Σ. ΦΥΛΛΩΝ
63.ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – Δ.Σ. ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ
64. ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – Δ.Σ. ΔΙΡΦΥΩΝ
65. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ – Δ.Σ. ΚΗΡΙΝΘΟΥ
66.ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Δ.Σ. ΡΟΒΙΩΝ
67. ΘΕΟΧΑΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – 1ο Δ.Σ. ΨΑΧΝΩΝ
68. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – Δ.Σ. ΑΓΙΟΥ
69. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – Δ.Σ. ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ
70. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – Δ.Σ. ΟΞΥΛΙΘΟΥ
71. ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – 1ο Δ.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΥ
72. ΚΕΦΑΛΑ ΑΝΝΑ – Δ.Σ. ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ
73.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Δ.Σ.ΛΟΥΤΡΩΝ ΑΙΔΗΨΟΥ
74. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Δ.Σ. 1ο ΚΥΜΗΣ
75.ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Δ.Σ.ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-
ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ
76.ΚΑΡΑΜΟΥΣΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ -Δ.Σ. ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΙΧΑΔΑΣ
77. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – 2ο Δ.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΥ
78. ΓΕΡΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – 2ο Δ.Σ. ΨΑΧΝΩΝ
79. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – Δ.Σ. ΔΥΣΤΟΥ
80. ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – Δ.Σ. ΣΚΥΡΟΥ
81.ΚΕΧΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – Δ.Σ. ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ

Β. ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

1. ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΕΙΔΙΚΟ Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ