Την Κυριακή 15 Ιανουαρίου 2019 πραγματοποιήθηκε το Περιφερειακό Πρωτάθλημα Ανωμάλου Δρόμου Αν. Στερεάς και Εύβοιας στον Αλίαρτο.

Πολύ καλές επιδόσεις είχαν οι αθλητές του Γ.Σ. Νεάπολης Χαλκίδας κατακτώντας πρώτες θέσεις.

Αναλυτικά αποτελέσματα

5000μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1η θέση ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ Ε. στην ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18-40 με επίδοση 21’33’
και 1η θέση σε όλες τις κατηγορίες.
1η θέση ΚΟΥΤΡΑ Ε. ΚΑΤΗΓ. 15-17 με επίδοση 22’41”
2η θέση ΜΠΟΥΝΤΡΟΥ Μ. ΚΑΤΗΓ. 18-40 με επίδοση 23’16”
4η θέση ΤΣΑΠΑΛΗ Α. ΚΑΤΗΓ 15-17 με επίδοση 27’50”
7η θέση ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ε. ΚΑΤΗΓ. 18-40 με επίδοση 27’51”
10η θέση ΣΕΦΕΡΛΗ Β. ΚΑΤΗΓ. 41-55 με επίδοση 30’33”
9η θέση ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ Ε. ΚΑΤΗΓ. 15-17 με επίδοση 35’55”

5000μ ΑΝΤΡΩΝ

10η θέση ΦΡΑΤΖΗΣ Β.ΚΑΤΗΓ. 18-40 με επίδοση 29’10”

1000μ ΓΥΜΝΑΣΙΑ ΑΓΟΡΙΑ

1η θέση ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ.Γ με επίδοση 3’30”
2η θέση ΣΙΔΕΡΗΣ Λ. με επίδοση 3’50”
3η θέση ΔΟΞΑΚΗΣ Γ. με επίδοση 3’52”
4η θέση ΜΠΑΙΜΠΑΚΗΣ Χ. με επίδοση 3’59”
6η θέση ΜΠΙΣΤΑΣ Α. με επίδοση 4’02”

1000μ ΓΥΜΝΑΣΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1η θέση ΤΣΑΠΑΛΗ Α.
2η θέση ΑΡΓΥΡΟΥ Μ.
3η θέση ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ Μ.

1000μ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ

14η θέση ΡΙΓΟΥΛΗΣ Κ με επίδοση 4’57″05

18η θέση ΓΚΕΡΛΕΣ Δ με επίδοση 6’00″60

1000μ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

8η θέση ΜΠΙΣΤΑ Χ. με επίδοση 6’03″80

9η θέση ΛΑΛΕΓΙΑΝΝΗ Φ. με επίδοση 6’10″40

12η θέση ΤΣΙΛΗ Α. με επίδοση 6’15″31

3000μ ΠΠΑ΄

8η θέση ΔΟΞΑΚΗΣ Ι. με επίδοση 14’05″98

2000μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

10η θέση ΤΣΑΠΑΛΗ Α. με επίδοση 10’53″60

4Χ500 ΠΠ ΜΙΝΙ

2η θέση ΝΕΑΠΟΛΗ με επίδοση 9’36″50

ΖΕΡΒΑ Θ,ΣΕΦΕΡΛΗ Ν,ΤΖΑΙΛΕΑΣ Ν,ΧΑΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ

4Χ500 ΠΚ ΜΙΝΙ

4η θέση ΝΕΑΠΟΛΗ

ΚΑΡΛΑΤΗΡΑ Ζ.,ΧΟΥΛΙΑΡΑ Φ.,ΚΑΤΣΑΝΑ Ρ.,ΤΖΑΙΛΕΑ Α.

6η ΝΕΑΠΟΛΗ

ΠΑΡΙΣΗ Λ.,ΒΑΛΚΑΝΟΥ Μ.,ΣΥΚΟΒΑΡΗ Α.,ΝΙΚΟΛΑΟΥ Μ.

3Χ1000 ΜΙΚΤΗ ΠΠ-ΠΚ Β΄

2η θέση ΝΕΑΠΟΛΗ με επίδοση 13’31″23

ΤΟΥΛΙΤΣΗ Α.,ΤΣΕΚΟΥΡΑ Α.,ΤΣΑΠΑΛΗ Α.

8η θέση ΝΕΑΠΟΛΗ με επίδοση 15’14″41

ΜΠΙΣΤΑ Α.,ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ Ι.,ΜΠΛΕΤΣΑ Κ.

1000μ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ

14η θέση ΡΙΓΟΥΛΗΣ Κ με επίδοση 4’57″05
18η θέση ΓΚΕΡΛΕΣ Δ με επίδοση 6’00″60

1000μ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

8η θέση ΜΠΙΣΤΑ Χ. με επίδοση 6’03″80
9η θέση ΛΑΛΕΓΙΑΝΝΗ Φ. με επίδοση 6’10″40
12η θέση ΤΣΙΛΗ Α. με επίδοση 6’15″31

3000μ ΠΠΑ΄

8η θέση ΔΟΞΑΚΗΣ Ι. με επίδοση 14’05″98

2000μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
10η θέση ΤΣΑΠΑΛΗ Α. με επίδοση 10’53″60

4Χ500 ΠΠ ΜΙΝΙ

2η θέση ΝΕΑΠΟΛΗ με επίδοση 9’36″50

ΖΕΡΒΑ Θ,ΣΕΦΕΡΛΗ Ν,ΤΖΑΙΛΕΑΣ Ν,ΧΑΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ

4Χ500 ΠΚ ΜΙΝΙ

4η θέση ΝΕΑΠΟΛΗ
ΚΑΡΛΑΤΗΡΑ Ζ.,ΧΟΥΛΙΑΡΑ Φ.,ΚΑΤΣΑΝΑ Ρ.,ΤΖΑΙΛΕΑ Α.

6η ΝΕΑΠΟΛΗ
ΠΑΡΙΣΗ Λ.,ΒΑΛΚΑΝΟΥ Μ.,ΣΥΚΟΒΑΡΗ Α.,ΝΙΚΟΛΑΟΥ Μ.

3Χ1000 ΜΙΚΤΗ ΠΠ-ΠΚ Β΄

2η θέση ΝΕΑΠΟΛΗ με επίδοση 13’31″23
ΤΟΥΛΙΤΣΗ Α.,ΤΣΕΚΟΥΡΑ Α.,ΤΣΑΠΑΛΗ Α.

8η θέση ΝΕΑΠΟΛΗ με επίδοση 15’14″41
ΜΠΙΣΤΑ Α.,ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ Ι.,ΜΠΛΕΤΣΑ Κ.