Διαβάστε το πρόγραμμα της Παρασκευής 14/9, Σαββάτου 15/9, Κυριακής 16/9, από τον Φαρμακευτικό Σύλλογο Ευβοίας.

Παρασκευή 14/9

Πρωί από 08:00 έως 14:00

Γιάννης Μπουροδήμος, Υποψήφιος Βουλευτής Εύβοιας ΚΙΝΑΛ - 2019

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΣ  ( ΝΕΟΦΥΤΟΥ 48 Β – 62843)
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 73 – ΠΛΗΣΙΟΝ 4ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ – 82210)
ΖΑΦΕΙΡΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ (ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ 217 – ΤΑΨΗ ΒΡΥΣΗ – 88494)
ΚΑΡΛΗ ΣΟΦΙΑ (ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 24 – ΕΝΑΝΤΙ ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ – 25655)
ΛΙΟΠΥΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 40 – ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΓΟΡΑΣ – 21220)
ΛΙΟΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΑΡΕΘΟΥΣΗΣ & ΠΗΛΙΚΑ – ΓΕΩΡΓΙΚΟΣ ΣΥΝ/ΣΜΟΣ – 81880)
ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΜΑΚΑΡΙΟΥ 43 – ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΚΑΝΗΘΟΥ – 87225)
ΜΠΑΪΜΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΧΑΪΝΑ 72 – ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ – ΝΕΑΠΟΛΗ – 77007)
ΜΠΟΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΒΑΝΤΩΝ & ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ – 82404)
ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΚΩΤΣΟΥ 41 – ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ – 21740)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΓΑΖΕΠΗ 46 – ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ – 20777)
ΠΑΠΑΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΧΑΪΝΑ 37 – ΝΕΑΠΟΛΗ -20042)
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ 86 – ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ – S/M ΑΤΛΑΝΤΙΚ  – 78311)
ΣΑΜΠΛΗ ΤΖΕΝΗ (ΚΗΡΕΩΣ 11Β – ΠΑΡΑΛΙΑ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – 85586)
ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΦΑΒΙΕΡΟΥ 14 – ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ – 81233)
ΤΖΩΡΤΖΗ ΚΩΣΤΟΥΛΑ (ΙΣΑΙΟΥ 6 – ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ – 25424)
ΤΣΟΜΩΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ  (ΓΑΖΕΠΗ 75 – ΕΝΕΝΤΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ – 21850)
ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΙΡΗ (ΧΑΪΝΑ 1 – ΤΕΡΜΑ ΑΒΑΝΤΩΝ – ΝΕΑΠΟΛΗ – 26601)

Μεσημέρι από 14:00 έως 17:30

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΣ (ΝΕΟΦΥΤΟΥ 48 Β – 62843)

Απόγευμα από 17:30 έως 21:00

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΣ (ΝΕΟΦΥΤΟΥ 48 Β – 62843)
ΛΙΟΠΥΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 40 – ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΓΟΡΑΣ – 21220)
ΜΠΑΪΜΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΧΑΪΝΑ 72 – ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ – ΝΕΑΠΟΛΗ – 77007)

Βράδυ από 21:00 έως 23:00

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΣ (ΝΕΟΦΥΤΟΥ 48 Β – 62843)
ΜΠΑΪΜΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΧΑΪΝΑ 72 – ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ – ΝΕΑΠΟΛΗ – 77007)

Διανυκτέρευση από 23:00 έως 08:00

ΜΠΑΪΜΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΧΑΪΝΑ 72 – ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ – ΝΕΑΠΟΛΗ – 77007)

Σαββατο 15

Πρωί από 08:00 έως 14:00

ΒΡΑΚΑ ΜΑΡΙΑ (ΦΑΒΙΕΡΟΥ 26 – ΠΡΩΗΝ ΚΤΕΛ – 87414)
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΑΒΑΝΤΩΝ 53 – 88902)
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΧΑΪΝΑ 56 – ΝΕΑΠΟΛΗ – 81067)
ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ (Δ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 13 – ΕΝΑΝΤΙ ΚΟΥΜΕΛΗ – ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ – 25636)
ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΔΟΥΝΑ 8-10 , ΟΠΙΣΘΕΝ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ – 24646)
ΚΟΝΤΟΥ ΕΡΙΚΕΤΗ (ΑΝΤΩΝΙΟΥ 3 – ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – 29600)
ΛΙΑΚΑΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΚΑΛΑΜΑ 37 – ΤΑΒΕΡΝΑ ΑΓΓΕΛΗΣ – ΚΑΝΗΘΟΣ – 74492)
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ( ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗ 31 – ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – 87189)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ 31 & ΒΥΡΩΝΟΣ ΓΩΝΙΑ – 26003)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡ. (ΓΑΖΕΠΗ 46 – ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ – 20777)
ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΝΤΙΑΝΑ (ΑΡΕΘΟΥΣΗΣ 217 – ΕΝΑΝΤΙ ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΥ – 76486)
ΡΗΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΝΑΠΑΥΣΕΩΣ 30 – ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ – 88061)
ΡΟΥΜΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΕΥΒΟΙΑΣ 49 – ΤΕΧΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ – ΒΟΥΡΚΟΣ – 87998)
ΣΠΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ 9 & ΓΚΟΡΤΖΗ ΓΩΝΙΑ – ΚΟΥΡΕΝΤΙ – 78700)
ΤΣΑΜΗ ΕΛΕΝΗ (ΦΑΒΙΕΡΟΥ 9 – ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ – 87100)
ΤΣΟΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΓΑΖΕΠΗ 75 – ΕΝΕΝΤΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ – 21850)
ΧΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΧΑΪΝΑ 26 – ΝΕΑΠΟΛΗ – 85705)

Μεσημέρι από 14:00 έως 17:30

ΤΣΑΜΗ ΕΛΕΝΗ (ΦΑΒΙΕΡΟΥ 9 – ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ – 87100)
ΧΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΧΑΪΝΑ 26 – ΝΕΑΠΟΛΗ – 85705)

Απόγευμα από 17:30 έως 21:00

ΤΣΑΜΗ ΕΛΕΝΗ (ΦΑΒΙΕΡΟΥ 9 – ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ – 87100)
ΧΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΧΑΪΝΑ 26 – ΝΕΑΠΟΛΗ – 85705)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡ. (ΓΑΖΕΠΗ 46 – ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ – 20777)
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΧΑΪΝΑ 56 – ΝΕΑΠΟΛΗ – 81067)

Βράδυ από 21:00 έως 23:00

ΤΣΑΜΗ ΕΛΕΝΗ ( ΦΑΒΙΕΡΟΥ 9 – ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ – 87100)
ΧΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΧΑΪΝΑ 26 – ΝΕΑΠΟΛΗ – 85705)
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΧΑΪΝΑ 56 – ΝΕΑΠΟΛΗ – 81067)

Διανυκτέρευση από 23:00 έως 08:00

ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΧΑΪΝΑ 56 – ΝΕΑΠΟΛΗ – 81067)

Κυριακή 16

Πρωί από 08:00 έως 14:00

ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΑΒΑΝΤΩΝ 53 – 88902)
ΤΣΟΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΓΑΖΕΠΗ 75 – ΕΝΕΝΤΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ – 21850)
ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΝΤΙΑΝΑ (ΑΡΕΘΟΥΣΗΣ 217 – ΕΝΑΝΤΙ ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΥ – 76486)

Μεσημέρι από 14:00 έως 17:30

ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΑΒΑΝΤΩΝ 53 – 88902)

Απόγευμα από 17:30 έως 21:00

ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΑΒΑΝΤΩΝ 53 – 88902)
ΤΣΟΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΓΑΖΕΠΗ 75 – ΕΝΕΝΤΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ – 21850)
ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΝΤΙΑΝΑ (ΑΡΕΘΟΥΣΗΣ 217 – ΕΝΑΝΤΙ ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΥ -76486)

Βράδυ από 21:00 έως 23:00

ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΑΒΑΝΤΩΝ 53 – 88902)
ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΝΤΙΑΝΑ (ΑΡΕΘΟΥΣΗΣ 217 – ΕΝΑΝΤΙ ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΥ – 76486)

Διανυκτέρευση από 23:00 έως 08:00

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΝΤΙΑΝΑ (ΑΡΕΘΟΥΣΗΣ 217 – ΕΝΑΝΤΙ ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΥ – 76486)