Ο υποψήφιος δήμαρχος Δήμου Κύμης-Αλιβερίου Θανάσης Μπουραντάς και επικεφαλής του συνδυασμού Συμπολιτεία Πολιτών Δήμου Κύμης-Αλιβερίου, ανακοίνωσε τους υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους.

Για τις επικείμενες αυτοδιοικητικές εκλογές του Μαΐου 2019, οι υποψήφιοι δημοτικοί και τοπικοί σύμβουλοι της Συμπολιτείας στην Κύμη είναι οι εξής:

Α. Εκλογική Περιφέρεια Αυλώνος
1. ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΑΡΑΤΖΑ –ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΦΛΩΡΟΥ-ΠΑΣΣΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Β. Εκλογική Περιφέρεια Δυστίων
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΑΝΔΡΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΗΛΙΑ-ΛΑΘΟΥΡΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
6. ΜΟΛΑΡΗ-ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
7. ΣΑΜΑΡΑ-ΜΠΟΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Γ. Εκλογική Περιφέρεια Κονιστρών
1. ΑΡΑΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΟΛΥΖΩΗ
2. ΔΗΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΧΟΥΧΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δ. Εκλογική Περιφέρεια Κύμης
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
2. ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ-ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5. ΠΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ
6. ΡΗΓΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΤΑΜΒΑΚΗ –ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΤΣΙΛΙΓΓΗΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
10. ΦΟΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΦΙΛΟΘΕΟΥ
11. ΧΟΝΔΡΟΝΙΚΟΛΑ-ΤΣΑΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Ε. Εκλογική Περιφέρεια Ταμυνέων
1. ΑΔΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΑΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ-ΣΚΑΡΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΛΕΒΕΝΤΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΜΠΕΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
8. ΜΠΟΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
9. ΠΑΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΠΙΛΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
11. ΡΕΤΣΑ-ΜΠΕΝΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
12. ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Α. Εκλογική Περιφέρεια Αυλώνος (4 άνδρες και 2 Γυναίκες)
1. ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΑΡΑΤΖΑ –ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΦΛΩΡΟΥ-ΠΑΣΣΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Β. Εκλογική Περιφέρεια Δυστίων
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΑΝΔΡΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΗΛΙΑ-ΛΑΘΟΥΡΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
6. ΜΟΛΑΡΗ-ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
7. ΣΑΜΑΡΑ-ΜΠΟΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Γ. Εκλογική Περιφέρεια Κονιστρών
1. ΑΡΑΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΟΛΥΖΩΗ
2. ΔΗΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΧΟΥΧΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δ. Εκλογική Περιφέρεια Κύμης
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
2. ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ-ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5. ΠΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ
6. ΡΗΓΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΤΑΜΒΑΚΗ –ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΤΣΙΛΙΓΓΗΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
10. ΦΟΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΦΙΛΟΘΕΟΥ
11. ΧΟΝΔΡΟΝΙΚΟΛΑ-ΤΣΑΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Ε. Εκλογική Περιφέρεια Ταμυνέων
1. ΑΔΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΑΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ-ΣΚΑΡΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΛΕΒΕΝΤΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΜΠΕΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
8. ΜΠΟΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
9. ΠΑΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΠΙΛΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
11. ΡΕΤΣΑ-ΜΠΕΝΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
12. ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Κατάθεση υποψηφιοτήτων των Κοινοτήτων άνω 300 κατοίκων

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ

1. Του Συνδυασμού Συμπολιτεία Πολιτών Δήμου Κύμης Αλιβερίου για την κοινότητα Αυλωναρίου του Δήμου Κύμης-Αλιβερίου.

Υποψήφιοι σύμβουλοι Κοινότητας Αυλωναρίου

1.ΚΑΣΤΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ιωάννη
2.ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
3.ΜΗΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Αναστασίου
4.ΡΗΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παντελή
5.ΣΚΑΡΛΗ-ΛΑΘΟΥΡΑ ΛΟΥΚΙΑ του Αριστείδη
6.ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου

2.Του Συνδυασμού Συμπολιτεία Πολιτών Δήμου Κύμης Αλιβερίου για την κοινότητα Αχλαδερής του Δήμου Κύμης-Αλιβερίου.

Υποψήφιοι σύμβουλοι Κοινότητας Αχλαδερής

1.ΓΚΟΥΜΑ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου
2.ΚΑΡΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Σταύρου
3.ΚΟΤΡΟΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
4.ΝΤΟΥΡΑ ΣΟΦΙΑ του Χρήστου
5.ΝΤΟΥΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του Δημητρίου
6.ΤΖΕΛΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παναγιώτη
7.ΤΖΕΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Κωνσταντίνου
8.ΤΣΑΠΕΡΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ του Βασιλείου

3.Του Συνδυασμού Συμπολιτεία Πολιτών Δήμου Κύμης Αλιβερίουγια την κοινότητα Νεοχωρίου του Δήμου Κύμης-Αλιβερίου.

Υποψήφιοι σύμβουλοι Κοινότητας Νεοχωρίου

1.ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Φίλιππου
2.ΖΩΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
3.ΖΩΝΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Ιωάννη
4.ΚΑΤΣΙΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Δημητρίου
5.ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

4. Του Συνδυασμού Συμπολιτεία Πολιτών Δήμου Κύμης Αλιβερίου για την κοινότητα Οκτωνιάς του Δήμου Κύμης-Αλιβερίου.
Υποψήφιοι σύμβουλοι Κοινότητας Οκτωνιάς

1.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χαρίλαου
2.ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σταματίου
3.ΚΩΣΤΗ -ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Κωνσταντίνου
4.ΛΑΓΟΥ-ΤΣΕΡΟΛΑ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου
5.ΜΠΟΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
6.ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ-ΛΕΩΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη

5. Του Συνδυασμού Συμπολιτεία Πολιτών Δήμου Κύμης Αλιβερίου για την κοινότητα Οριού του Δήμου Κύμης-Αλιβερίου.

Υποψήφιοι σύμβουλοι Κοινότητας Οριού

1.ΜΑΚΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Βασιλείου
2.ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
3.ΝΙΚΟΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Χρήστου
4.ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Χαράλαμπου
5.ΦΡΟΣΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

6. Του Συνδυασμού Συμπολιτεία Πολιτών Δήμου Κύμης Αλιβερίου για την κοινότητα Ωρολογίου του Δήμου Κύμης-Αλιβερίου.
1.ΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
2.ΚΑΡΤΕΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
3.ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
4.ΠΛΑΛΑ ΣΟΦΙΑ του Χαράλαμπου
5.ΣΚΟΥΡΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Γεωργίου
6.ΤΖΙΟΥΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Σταματίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΔΥΣΤΙΩΝ
7.Του Συνδυασμού Συμπολιτεία Πολιτών Δήμου Κύμης Αλιβερίου για την κοινότητα Βέλους του Δήμου Κύμης-Αλιβερίου
1.ΚΟΛΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Σταματίου
2.ΜΟΙΡΩΤΣΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του Αναστασίου
3.ΚΟΥΡΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Παναγιώτη
4.ΜΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου
5.ΜΠΟΚΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του Κωνσταντίνου
6.ΜΠΑΡΜΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Σωτηρίου
7.ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
8.ΤΑΡΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

8.Του Συνδυασμού Συμπολιτεία Πολιτών Δήμου Κύμης Αλιβερίου για την κοινότητα Δύστου του Δήμου Κύμης-Αλιβερίου.

Υποψήφιοι σύμβουλοι Κοινότητας Δύστου

1.ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αναστασίου
2.ΖΩΝΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Δημητρίου
3.ΚΑΡΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου
4.ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευαγγέλου
5.ΜΟΙΡΩΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
6.ΝΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
7.ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Νικολάου

9.Του Συνδυασμού Συμπολιτεία Πολιτών Δήμου Κύμης Αλιβερίου για την κοινότητα Ζαράκων του Δήμου Κύμης-Αλιβερίου.

Υποψήφιοι σύμβουλοι Κοινότητας Ζαράκων

1.ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του Ιωάννη
2.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Δημητρίου
3.ΡΑΒΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ιωάννη
4.ΚΑΛΛΙΟΝΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Ιωάννη
5.ΝΟΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Ευάγγελου
6.ΡΑΒΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Ιωάννη
7.ΣΦΑΝΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του Κωνσταντίνου
8.ΤΡΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανασίου

10.Του Συνδυασμού Συμπολιτεία Πολιτών Δήμου Κύμης Αλιβερίου για την κοινότητα Κοσκίνων του Δήμου Κύμης-Αλιβερίου.

Υποψήφιοι σύμβουλοι Κοινότητας Κοσκίνων

1.ΔΗΜΟΛΙΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Νικολάου
2.ΡΗΝΩΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Προκοπίου
3.ΜΑΝΔΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Βασιλείου
4.ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του Βασιλείου
5.ΠΥΡΠΙΡΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ του Ιωάννη

11.Του Συνδυασμού Συμπολιτεία Πολιτών Δήμου Κύμης Αλιβερίου για την κοινότητα Κριεζών του Δήμου Κύμης-Αλιβερίου.

Υποψήφιοι σύμβουλοι Κοινότητας Κριεζών

1.ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του Νικολάου
2.ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του Νικολάου
3.ΚΑΣΚΑΡΗ ΣΟΦΙΑ του Ευαγγέλου
4.ΛΕΚΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Κωνσταντίνου
5.ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ-ΑΡΓΥΡΗΣ του Αντωνίου
6.ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου
7.ΜΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
8.ΧΑΡΜΑΝΤΑ -ΣΑΜΑΡΑ ΣΟΦΙΑ του Γεωργίου

12. Του Συνδυασμού Συμπολιτεία Πολιτών Δήμου Κύμης Αλιβερίου για την κοινότητα Πετριών του Δήμου Κύμης-Αλιβερίου.

Υποψήφιοι σύμβουλοι Κοινότητας Πετριών

1.ΓΚΟΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2.ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3.ΛΑΘΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
4.ΜΑΝΗ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5.ΜΠΟΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6.ΠΟΥΛΕΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7.ΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ
8.ΤΣΑΚΟΥ ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ

13. Συνδυασμού Συμπολιτεία Πολιτών Δήμου Κύμης Αλιβερίου
για την κοινότητα Αγίου Βλασίου του Δήμου Κύμης-Αλιβερίου.
Υποψήφιοι σύμβουλοι Κοινότητας Αγίου Βλασίου

1.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
2.ΔΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
3.ΜΥΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χαράλαμπου
4.ΝΙΚΟΛΗ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου
5.ΠΟΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου

14. Του Συνδυασμού Συμπολιτεία Πολιτών Δήμου Κύμης Αλιβερίου για την κοινότητα Μονοδρίου του Δήμου Κύμης-Αλιβερίου.

1.ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ- ΤΣΟΠΑ ΕΛΕΝΗ του Προκοπίου
2.ΚΑΨΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου
3.ΚΑΨΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
4.ΚΗΡΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
5.ΠΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΥΜΗΣ
15. Του Συνδυασμού Συμπολιτεία Πολιτών Δήμου Κύμης Αλιβερίου για την κοινότητα Ανδρονιάνων του Δήμου Κύμης-Αλιβερίου.

1.ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου
2.ΚΑΛΑΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Παναγιώτη
3.ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Τριανταφύλλου
4.ΜΑΡΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΟΥ του Σταματή
5.ΜΠΑΡΟΥΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Παντελή
6.ΜΠΕΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Νικολάου

16.Του Συνδυασμού Συμπολιτεία Πολιτών Δήμου Κύμης Αλιβερίου για την κοινότητα Βιτάλων του Δήμου Κύμης-Αλιβερίου.

Υποψήφιοι σύμβουλοι Κοινότητας Βιτάλων
1.ΚΡΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
2.ΜΑΛΑΧΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Πανταζή
3.ΜΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
4.ΞΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ του Αναστασίου
5.ΡΟΥΣΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου

17. Του Συνδυασμού Συμπολιτεία Πολιτών Δήμου Κύμης Αλιβερίου για την κοινότητα Καλημεριάνων του Δήμου Κύμης-Αλιβερίου.

1.ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Νικολάου
2.ΔΑΒΑΡΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του Αθανασίου
3.ΚΗΠΙΩΤΟΥ ΑΦΕΝΔΡΑ του Αντωνίου
4.ΚΡΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεώργιου
5.ΜΑΡΓΑΝΤΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του Χρήστου
6.ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
7.ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα
8.ΣΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

18. Του Συνδυασμού Συμπολιτεία Πολιτών Δήμου Κύμης Αλιβερίου για την κοινότητα Κύμης του Δήμου Κύμης-Αλιβερίου
Υποψήφιοι σύμβουλοι Κοινότητας Κύμης

1.ΒΕΝΑΡΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.ΓΑΛΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ(ΝΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3.ΚΟΥΝΕΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4.ΛΕΜΟΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5.ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6.ΠΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7.ΣΑΡΛΑΝΗ-ΜΠΕΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8.ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΡΥΦΩΝ
9.ΤΑΜΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
10.ΦΟΥΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
11.ΧΑΡΤΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

19. Του Συνδυασμού Συμπολιτεία Πολιτών Δήμου Κύμης Αλιβερίου για την κοινότητα Μετόχι του Δήμου Κύμης-Αλιβερίου.

Υποψήφιοι σύμβουλοι Κοινότητας Μετόχι

1.ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Βασιλείου
2.ΒΡΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
3.ΓΑΝΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
4.ΚΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ευάγγελου
5.ΣΦΥΡΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Σταματίου
6.ΤΟΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου

20.Δήλωση Κατάρτισης του Συνδυασμού Συμπολιτεία Πολιτών Δήμου Κύμης Αλιβερίου
για την κοινότητα Οξυλίθου του Δήμου Κύμης-Αλιβερίου.

Υποψήφιοι σύμβουλοι Κοινότητας Οξυλίθου

1.ΒΟΤΣΗ -ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Θεοδώρου
2.ΚΑΡΤΕΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αθανασίου
3.ΚΙΟΥΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αναργύρου
4.ΜΑΚΡΗ ΑΝΝΑ του Ευάγγελου
5.ΜΠΟΓΔΑΝΟΥ-ΝΙΚΟΔΗΜΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Σπυρίδωνα
6.ΠΑΝΤΕΛΗ-ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ(ΛΙΑ) του Κωνσταντίνου
7.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
8.ΤΣΑΚΟΦΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

21. Κατάρτισης του Συνδυασμού Συμπολιτεία Πολιτών Δήμου Κύμης Αλιβερίου για την κοινότητα Πλατάνας του Δήμου Κύμης-Αλιβερίου.

Υποψήφιοι σύμβουλοι Κοινότητας Πλατάνας

1.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Αναστασίου
2.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Νικολάου
3.ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του Νικολάου
4.ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
5.ΤΣΑΜΠΗ ΚΑΣΣΙΑΝΗ του Ξενοφώντα

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΤΑΜΥΝΕΩΝ
22. Του Συνδυασμού Συμπολιτεία Πολιτών Δήμου Κύμης Αλιβερίου
για την κοινότητα Άγιου Λουκά του Δήμου Κύμης-Αλιβερίου.
Υποψήφιοι σύμβουλοι Κοινότητας Αγίου Λουκά

1.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σταύρου
2.ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
3.ΜΗΤΑΚΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ ) του Ευάγγελου
4.ΞΥΓΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
5.ΡΗΓΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του Λουκά
6.ΣΚΟΝΤΟΒΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

23. Του Συνδυασμού Συμπολιτεία Πολιτών Δήμου Κύμης Αλιβερίου για την κοινότητα Άγιου Ιωάννη του Δήμου Κύμης-Αλιβερίου.

Υποψήφιοι σύμβουλοι Κοινότητας Αγίου Ιωάννη
1.ΑΛΑΜΠΕΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του Αθανασίου
2.ΓΚΛΑΒΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Νικολάου
3.ΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
4.ΜΕΤΑΞΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου
5.ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του Γεωργίου
6.ΡΙΠΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Νικολάου
7.ΤΣΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου

24. Του Συνδυασμού Συμπολιτεία Πολιτών Δήμου Κύμης Αλιβερίου για την κοινότητα Αλιβερίου του Δήμου Κύμης-Αλιβερίου.

1.ΑΛΕΞΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ του Σταματίου
2.ΓΙΑΤΡΑ ΑΘΗΝΑ του Διονυσίου
3.ΚΑΛΟΓΕΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Σπυρίδωνος
4.ΝΙΚΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χαραλάμπους
5.ΞΥΓΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαραλάμπους
6.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου
7.ΠΑΠΑΔΙΟΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου
8.ΡΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
9.ΣΠΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου
10.ΤΖΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
11.ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

25. Δήλωση Κατάρτισης του Συνδυασμού Συμπολιτεία Πολιτών Δήμου Κύμης Αλιβερίου
για την κοινότητα Τραχηλίου του Δήμου Κύμης-Αλιβερίου.

Υποψήφιοι σύμβουλοι Κοινότητας Τραχηλίου
1.ΑΛΑΜΠΕΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
2.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Οδυσσέα
3.ΜΑΚΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του Αντωνίου
4.ΣΕΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευσταθίου
5.ΣΜΠΙΛΙΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Αθανασίου
6.ΤΣΩΝΗ-ΛΙΑΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου